Objednávka návštěvy u lékaře – ordinace Most

Ordinační hodiny jsou rozděleny na „ordinaci pro akutní pacienty“ a „ordinaci pro objednané pacienty“. V čase určeném pro objednané pacienty, nebude možné věnovat se jiným pacientům, kromě objednaných a případů neodkladné péče.

Objednávat se můžete vždy v ordinačních hodinách telefonicky na čísle 476 706 638 nebo osobně v naší ordinaci.

Na veškeré prohlídky, potvrzení či jinou administrativu je nutné se předem objednat. Nic z uvedeného není možné provádět v době ranních akutních hodin nebo mimo ordinační dobu. Nenechávejte proto, prosíme, tyto záležitosti na poslední chvíli, brzké termíny mohou být obsazené. Lékař si může navíc před potvrzením vyžádat potřebná doplňující vyšetření.

Dodržujte datum a čas objednání. V případě, že zjistíte, že se nebudete moci dostavit, zavolejte nebo odešlete email do 24 hodin před objednaným termínem. V případě, že se bez omluvy nedostavíte na objednaný termín (ať k lékaři nebo k sestře) nebo zrušíte termín méně než 24 hodin před sjednaným termínem, nebudete se moci opětovně objednat telefonicky, dokud si nejprve nepřijdete sjednat objednávku osobně.
Při opakovaném nedodržování objednacích termínů, nebudou žádné Vaše další objednávky akceptovány. Opakované nedodržování objednacích termínů může být také důvodem pro ukončení péče o pacienta.